Kullanıcı Sözleşmesi

nick yaz
şifre yaz
- yada -

Alternatif giriş seçeneklerini kullanın masa üstü bilgisayarınız için
harika bir sohbet programı.

mirc indir
mirc indir

Sohbete.com.tr kullanıcılara güvenli ve seviyeli sohbet ve chat ortamı sunmayı kendine ilke edinmiş sohbet odaları platformudur. Her kullanıcının sunulan hizmetlerden eşit yararlanması, sağlıklı ve eğlenceli zaman geçirmesi adına kullanılan web üzerindeki yazılımlar ve uygulamalar, sohbet edeceğiniz ortama erişmek/bağlanmak için yayınlanan protokoller, ortam içerisindeki servisler ve sosyal faaliyetler tamamen sohbet sitesine aittir, şartlar ve koşullar tarafımızdan değerlendirilerek değiştirilebilir, güncellenebilir, sitemizin ortağı veya yan kuruluşu yoktur. Aşağıda değineceğimiz kurallar ve kullanıcı sözleşmesi uygulama, yazılım, gizlilik ve servisleri kullanan kullanıcılar tarafından kabul edilmiş sayılır.

Web Giriş :

Kullanıcıların güven içerisinde sohbet hizmeti ve uygulamalarından yararlanmaları adına kullandıkları cihazlarla uyumlu web üzerinden bağlantı yazılımı/uygulaması/protokolüdür. Size sağlanan uygulama yazılım ve bağlanma seçenekleri haricinde başka uygulama yazılım ve saldırı programları ile bağlanmak yasaktır. Bu yöntemleri deneyen, ısrar eden yasal yollar haricinde site üzeriden süreli/süresiz uzaklaştırılabilir.

Resim/Mesaj/İçerik Paylaşımı:

Kullanıcıların sohbet odaları içerisinde genel ve özel kanallarda ve birebir konuşmalarında, resim, video benzeri ve içeriklerde +18 yaş sınırına uymayan cinsellik, şiddet, kamu yararına ters (askeri ve tüzel kamu içerikli) paylaşımların yapılması kesinlikle yasaktır. Bu gibi benzer içerik, resim ya da mesaj paylaşanların kullanıcı ve içerik paylaşım işlemleri durdurur, süresiz uygulama kullanımı yasaklanır.

Kullanıcı profili/Profil bilgileri/Profil paylaşımı:

Kullanıcılar kendi istekleri doğrultusunda oluşturdukları profillerinde paylaşacakları kişisel bilgilerini ve resimlerini, kişisel iletilerini kendi seçim ve istekleri doğrultusunda oluşturmaktadır. Kullanıcılar tarafından onaylanmayan profil resimleri genel kullanımda sergilenemez. Paylaştıkları bilgilerin konum bilgileri, e posta adresi, telefon numarası ve profil resimleri + 18 yaş ve üzeri, şiddet, korku, cinsellik, ve müstehcen sayılabilecek düzeydekiler site kullanım ve kullanıcı koruma politikalarımıza aykırıdır. Genel sohbet odaları özel odalar ve birebir görüşmelerde sizi tanımlayan profilinizin kullanım koşulları ve gizlilik ilkelerine aykırı olması, uyarılmanıza rağmen bu tutum ve tavır içerisinde davranmaya devam etmeniz halinde tüm kullanıcı verileri ve kullanıcı kayıtları silinerek kanunlara uymayanların gerekli mercilere verilerle birlikte şikayetine ve kullanıcının tamamen yasaklanmasına neden olur

Nick/Kanal Kullanımı:

Sohbet odaları içerisinde kullanıcı adınızı ücretsiz kayıt edebilir, başkalarının sizin kullanıcı adınızı kullanmalarını engelleyebilirsiniz, kullanıcı adı sahipliği ve kullanım hakkı genel olarak ilk kayıt yapan kişiye aittir. Kullanıcı adları Sohbet odaları tarafından gerekli görüldüğünde (kullanıcı sözleşmesi ihlali, sohbet odaları kuralları ihlali) kullanıcı sözleşmesi tek taraflı iptal edilerek kullanıcı adı kaydı silinebilir, kullanımı yasaklanabilir, kullanıcı adı kullanım hakkı sahibi süreli/süresiz platformdan uzaklaştırılabilir. Platform içerisinde kullanıcıların adları gibi kanallarında tek ve gerçek sahibi sohbet siteleridir. Kanalların kaydı genel kullanıma açık ve kanalı ilk kayıt eden kişi tarafından kullanım hakkı kazanılır. Kullanıcı sözleşmesi harici kullanım tespiti sonucu kanal adı yasaklanabilir, kullanımdan kaldırılabilir.

Reklam/Küfür/Kullanıcıadı:

Web sitesi üzerinde veya platform içerisinde benzer kategorideki sitelerin veya kişisel sitelerin/ürünlerin/uygulamaların tanıtımı, reklamı kesinlikle yasaktır. Amacımız kullanıcıların seviyeli bir ortamda güven içerisinde eğlenceli zaman geçirmeleridir. Sohbet ortamı içerisinde veya bireysel iletişim esnasında kullanıcıların genel ahlak kuralları dahilinde kötü söz ve argo kelime kullanması kesinlikle yasaktır, bu kurallara uymayan kullanıcıların sahip olduğu ve kullanım hakkı bulunan nick/kanal/yetki yönetim tarafından geri alınarak kullanıcı yönetimin uygun gördüğü süre yada süresiz sunucu üzerinden uzaklaştırılır.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Sohbete.com.tr sosyal sohbet ve chat hizmeti veren sohbet odaları topluluğudur. Kullanıcılar birbirleri ile iletişim kurarak/ileti gönderip almak sureti ile konuşabilir, tanışarak arkadaş olabilirler. Topluluğumuz site dışındaki buluşma ve özel görüşme ve odalardaki sohbet ortamı haricinde kişisel sosyal medya hesaplarınızın paylaşımı, telefon numarası ve e-posta adresinizin sizin tarafınızdan paylaşılması sonucunda oluşacak durumlardan, maddi ve manevi zararlardan sorumlu değildir. Detaylı bilgi için kullanıcı desteği, geri dönüş ve teknik destek taleplerinizi iletişim formu aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Görüntülü Sohbet Canlı Chat Rastgele Görüntülü Sohbet Odaları

İnternet üzerinden kayıt olmadan kullanabileceğiniz canlı en iyi görüntülü sohbet uygulaması, telefonla görüntülü konuşma ve bilgisayardan görüntülü sohbet seçenekleri ile en iyi gerçek zamanlı rastgele kameralı görüntülü sohbet ücretsiz fırsatları.

Yeni kişilerle tanışmanın ya da arkadaş bulmanın en güvenli yollarından biri internet üzerinden hiç tanımadığınız kişilerle farklı seçeneklerle konuşma fırsatı sağlayan görüntülü sohbet odalarıdır. Kullanıcıların kimlikleri gizli, seçtikleri ya da online kullanıcılar arasından rastgele görüntülü sohbet ve tanışma fırsatı buldukları yerli ya da yurtdışı (yabancı) kişilerle üye olmadan parasız iletişim kurmak amacıyla sesli, görüntülü kameralı konuşma fırsatları sayesinde yeni kişilerle tanışmaları ve arkadaşlık yapmaya başlamanın en kolay ve güvenli seçeneğidir.

Görüntülü konuşmaya başlamak için kamera ve mikrofon destekli internet bağlantısı bulunan cihazınızın olması yeterlidir. Görüntülü konuşma uygulamasına bağlandınız, anlık seçtiğiniz ya da sohbetini profil resmini beğendiğiniz, kişilerle görüntülü sohbet başlatmak için karşılıklı açtığınız pencerede bulunan telefon ya da kamera sembollerine dokunarak (kullanıcı profilinizden kamera ve mikrofon izinlerini ayarlayınız) hemen konuşmaya başlarsınız. Görüntülü konuşmanın en büyük avantajı karşınızda kişinin gerçek zamanlı anlık canlı görmeniz ve sesini duymanızı sağlamasıdır.

En iyi görüntülü sohbet uygulaması olmasının bir nedeni de telefon, tablet ya da bilgisayarla hiç bir yazılım uygulama ya da ücret ödemeden sadece karşılıklı kullanım izinlerini vererek görüntülü sohbet imkanı sağlamasıdır.

Cep telefonunuz yada tabletinizle dilediğiniz internet bağlantısı bulunan bir alandan bilgisayarınızla da hemen rastgele görüntülü konuşmaya başlamanız, arkadaşlık fırsatı bulmanız ve eğlenceli zaman geçirmeniz mümkün.

Uygulamasız görüntülü konuşma seçeneği de bulunan web chat, mirc görüntülü sohbet ve mobil görüntülü sohbet odaları arayanlar için en iyi irc tabanlı sohbet sitesidir.

Sohbet Ve Chat Fırsatı Bulduran Sohbet Odaları

Günümüzde iletişim çok önemli bir kavram haline gelmiştir. Teknolojik gelişmeler ışığında insanlar artık gerçek hayattan uzaklaşarak sanal ortamda sohbet etmeye başlamıştır. Günlük hayatın koşuşturması ile giderek azalan sosyal hayat, sanal platformlara taşınmıştır.

Bir sunucuda aynı anda birden fazla kişinin konuşması, chat yapması ve fikir alışverişinde bulunması sohbet odaları sayesinde mümkün hale gelmiştir. Canımız sıkıldığı zaman internet üzerinden farklı kategorilerde bir çok sohbet etmek fırsatı bulabiliriz.

İletişim, görüşme ve konuşma kısacası sosyal hayat şekil değiştirmiş ve sanal ortamda hayatımıza girmiştir. Özellikle internetin tablet ve telefonlarda kullanımın artması görüntülü sohbet ve chat fırsatı sağlayan sohbet odaları ortamlarının açılmalarını ve farklı seçeneklerini çoğaltmıştır. Türkiye’den ve çeşitli Dünya Ülkelerinden farklı insanların bir araya geldiği ortamda yeni kişilerle tanışarak arkadaş bulabilir hem de farklı kültürleri daha yakından tanıyabilirsiniz.

Sohbet ortamına erişmek için ücret ödemenize ya da kayıt olmanıza hiç gerek yok. Kullanıcı adınızı belirleyerek giriş yapabilir, acılan sohbet odaları içerisinden dilediğinize katılabilirsiniz. Birbirinden farklı insanlarla karşılaşacağınız sohbet odaları içerisinde sizi rahatsız eden kullanıcıları engelleyebilir, dilediğiniz anda farklı kategorilerdeki odalar içerisindeki görüntülü sohbete katılabilirsiniz.

error: Content is protected !!