Gizlilik

nick yaz
şifre yaz
- yada -

Alternatif giriş seçeneklerini kullanın masa üstü bilgisayarınız için
harika bir sohbet programı.

mirc indir
mirc indir

Sohbet odaları gizlilik politikası kapsamında tüm kullanıcılarının haklarını korumaktadır. Üye olmak için sistemimize kaydettiğiniz verilen tamamı kullanıcı sözleşmesi kapsamında sistemimiz veri tabanının da kayıtlı olup, farklı bir alan için kullanılması kesinlikle yasaktır. Bu sayede güvenilir bir hizmeti gizlilik koşullarımıza uygun olarak almaktasınız. Ayrıca sistem üzerinden bilgi datası satılması ya da paylaşılması yasak olduğu için, firma reklamlarıyla karşılama durumunuz söz konusu olmaz

Sohbet odalarıyla arkadaşlık kurmak amacıyla kullandığınız sitemiz sizlerin başka kimselerce rahatsız edilmenizi engellemektedir. Küfür ya da hakaret gibi mesajlar sistem üzerinden engellendiği gibi, bu tarz niyetinde olan kişiler sitemizi kullandığında üyelikten çıkartılmaktadır. Ayrıca sizler kendi gizliliğinizi aldığınız önlemlerle de site içerisinde yönetebilirsiniz. Kullandığınız rumuz isimler siz istemediğiniz sürece tanınma ihtimalinizi engellemektedir.

Site Kullanım Sırasında Gizlilik

Üyelik sırasında verdiğiniz bilgiler sistemimizin veri tabanına kayıt altına – alınmaktadır. Bu bilgiler site içerisinde sizlerin daha iyi bir hizmet almanız dışında kullanılmamaktadır. Örneğin yaşadığınız il sayesinde aynı şehirde bir kişiyle arkadaşlık kurmanızı sağlamaktayız. Ayrıca sohbet odalarından yeni insanlarla tanışırken sizler izin vermediğiniz sürece üyelik sırasında kullandığınız bilgiler diğer üyelerle paylaşılmaz. Aynı şekilde diğer üyelerin bilgileri de size aktarılmaz.

Sohbet odaları amaçları kapsamında insanları birbirlerine yaklaştırmak, tanışmalarını sağlamak vizyonuyla hareket etmektedir. Bu kapsamda sadece kullanıcı adı yani rumuz isimle açılan hesaplarda herhangi bir bilgi ermeden sohbetler içerisinden yararlanacağınız gibi bu durum bilgilerinizi paylaşmanız konusunda ki hassasiyetinizden kullanılmaktadır. Ayrıca oturduğunuz il gibi bilgilerde sizler istemediğiniz sürece verilmediği için site kullanım sırasında gizlilik koşullarınızı koruma imkanına size bırakmaktadır.

Site Kullanımı Mobil Verilerinizi Ele Geçirmez

Birçok web sitesi üzerinden yapılan işlemler günümüzde insanların verilerini toplamaktadır. Bu veriler reklam amaçlı daha sonradan insanların karşısına çıkartılmaktadır. Bu tarz bir uygulama yapma durumumuz söz konusu değildir. Kişilerin karşısına çıkartılan reklamlar ya da internet üzerinden yapacakları faaliyetleri kendi sorumluluklarında olduğu için sohbet odakları böyle bir amaç için kullanıcıların bilgilerini kullanmaz.

Sohbet odaları mobil uyumlu olduğu için cep telefonundan girilerek kullanılabilir. Bu durum cep telefonunda bulunan bilgilerin alınmasını sağlamaz. Sohbet odaları kişinin özel bilgilerini bulundurduğu cep telefonlarından bilgi almaz. Bu yüzden bu bilgilerin kullanılma durumu söz konusu değildir. Kullanıcılar mobil olarak giriş yapabilir. Üye olmadan sohbet imkanından ücretsiz olarak yararlanabilir.

Sohbet Odaları Gizlilik Kuralları

Sohbet odaları sayesinde edinilen bilgilerin üçüncü kişilerle paylaşılması yasaktır. Sohbet odaları sayesinde tanışılan kişilerin bilgileri öğrenildikten sonra üçüncü kişilere paylaşma durumu da site kuralları kapsamında yasa dışı kabul edilmektedir. Siteyi kullanan kişilerin kendi bilgilerini başkalarıyla paylaşması kişilerin kendi sorumluluklarında olmaktadır. Bu durum hakkında bilinçli olarak sohbet kurallarına uyulması gerekmektedir. Aksi taktirde firmamız yaşayacağınız sorunları sorumluluğunda tutmamaktadır.

Sohbet odaları yeni insanlarla tanışma, arkadaşlıklar kurma amacıyla kurulmuştur. Ayrıca yurt dışı odaları sayesinde kendisini geliştirmek isteyen kişiler tarafından da kullanılmaktadır. Bu sohbetlerde konu içerikleri kişilerin sorumluluğunda olmaktadır. Küfür, hakaret ya da saygısızlık içeren konuşmalar kabul edilmemektedir. Bu tarz davranışlar içerisinde bulunan kişiler site içerisinden atılmaktadır.

Sohbet Odaları Gizlilik Durumunuzu Önemser

Sohbet odaları Türkiye’nin en güvenilir sohbet sitelerinin başında gelmektedir. Bu durumun verdiği sorumlulukla kullanıcılarının sorunsuz iletişim araçlarından yararlanmasını sağlar. Sohbet odalarını giren kişilerin yaşayacağı sorunlar önceden düşünüldüğü için site içerisinde alınan hizmetler bu koşullara göre hazırlanmıştır. Bu sayede kullanıcılar gizlilik durumlarının korunduğunun bilincinde daha rahat iletişim kurarak arkadaşlık edinir.

Sohbet odaları uzun yıllardır verilen sohbet etme hizmetlerini modern anlayışla düzenlenmiştir. Tasarımlar, sohbet odaları ve sohbet çeşitlilikleri kişilerin yararlanacağı şekilde hazırlanmıştır. Bu işlemler yapılırken güvenilir dostluklar için, güven duymadığınız kişilerle sohbetlerinize devam etmemeniz önerilmektedir. Sohbet içerikleri sohbet odalarında ki kişilerin kendi sorumluluğuna bırakılmıştır.

error: Content is protected !!